• سنگ تراورتن

  کلاسیک‌ترین سنگ برای نمای ساختمان. این سنگ به علت داشتن حفره در خود، خاصیت عایق حرارتی و صوتی دارد
 • سنگ مرمر

  این سنگ به علت مقاومتی که در برابر سرما، گرما و باران از خود نشان می‌دهد و همچنین به علت زیبایی، یکی از بهترین سنگ‌ها برای استفاده در نمای اصلی و داخلی ساختمان است
 • سنگ چینی

  استفاده از این سنگ در ساختمان از قدیم الایام در ایران رایج بوده و سنگ چینی نمای اصلی بسیاری از ساختمان‌های قدیمی به خصوص در مناطق گرمسیر است، چرا که رنگ روشن آن باعث می‌شود تا گرمای زیادی جذب نما نشود و از گرمای زیاد در امان باشید
 • سنگ گرانیت

  گرانیت هزاران سال است که در کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. گرانیت ساب خورده و برش خورده در ساختمان‌سازی، پل‌ها، سنگ‌فرش‌ها، یادبود و بسیاری از پروژه‌های دیگر استفاده می‌شود
 • سنگ آنتیک

  استفاده از سنگ‌های دکوراتیو و ترکیب آن با دیگر محصولات مانند شیشه، فلز، چرم و ... ، تحسین هر نوع سلیقه‌ای را برانگیخته است و به همین جهت سنگ آنتیک توانسته جایگاه ویژه ای را در این صنعت برای خود فراهم کند
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

ما را در اینستاگرام دنبال کنید و اخبار ما را در کانال تلگرام پیگیری کنید

علي خاكپور ٠٩١٢٢٣٥٦١٤٦

Instagram#ots-co.com


Telegram

OTSکیفیت تخصص ماست

سنگ نماد طبیعت و جلوه گر خلقتی شگفت انگیز از تنوع، رنگ و نقوش زیباست که همواره گستره ظرافت هنر دست بشر بوده و هویت تاریخی و فرهنگی ما را در دل داشته است.

در ستایش به این همه زیبایی و لطف پروردگار که ایران عزیزمان جایگاه ویژه‌ایی از آن برخوردار است و در پاسخ به تقاضای گسترده این نعمت بی‌بدیل الهی، شرکت تعاونی "صنایع سنگ یاقوت گوهر محلات" با هدف تولید مرغوب‌ترین سنگ‌های ساختمانی از انواع مرمر، مرمریت و تراورتن در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرد و در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، قشم، کیش، لاهیجان، ساری و گیلان فعالیت دارد

 • سنگ گرانیت

  این سنگ‌ها از مواد حاصل از فوران آتشفشانی تشکیل شده‌اند و به دو گروه آذرین درونی و بیرونی تقسیم می‌شوند. سنگ‌های آذرین درونی نسبت به آذرین بیرونی درشت بلورترند
  سنگ‌های گرانیتی پس از آنکه در کارخانه بریده و فراوری شدند در معرض فرایند اکسیداسیون قرار گرفته و با توجه به اینکه قالب گرانیت‌ها حاوی کانی‌های فلزی هستند دچار تغییر رنگ جزئی یا زیاد، می‌شوند. با توجه به اینکه صحبت هایی در مورد تشعشع دار بودن آن که موجب تولید گاز رادون می‌شود و برای سلامتی انسان مضر می‌باشد، مطرح است، برای داخل ساختمان و اماکن در بسته مناسب نیست و همچنین به دلیل عدم وجود تخلخل و چگالی بالا و کم بودن چسبندگی برای نما نیز باید با تمهیدات خاص مصرف شود.
  بهترین مکان برای استفاده از سنگ‌های گرانیت، فضای پارکینگ، کف حیاط، اپن آشپزخانه و سنگ پله و به طور کلی کف‌های پر رفت و آمد می‌باشد. بيشتر گرانيت‌ها سخت و چگال هستند و به اين ترتيب جزء مصالح با دوام ساختمانی قرار می‌گيرند. در برابر نفوذ آب و اثر ضربه مقاومند و محيط‌های صنعتی را به خوبی تحمل می‌نمايند.
  ظاهر گرانيت متأثر از كار انجام شده بر روي سطح نهايی آن است كه ممكن است چكشی، كلنگی، تيشه‌ای يا صيقلی باشد. بهترين نمای سنگ گرانيت حالت صيقلی آن است كه زيبايی رنگ و انعكاس كريستال‌های آن را نمايش می‌دهد.
 • سنگ مرمر

  این سنگ با نام تجاری انیکس و از کلمه یونانی marmoros به معنی درخشان آمده است.
  سنگ مرمر نوعی آهک است که در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود. وقتی سنگ آهک به مدت طولانی تحت حرارت وفشار زیاد قرار می‌گیرد دگرگون شده و به سنگ مرمر تبدیل می‌شود. این سنگ‌ها در برگیرنده کانی‌ها و اگر گانت‌های کانی‌های رنگارنگ بوده، خصوصیات اساسی آنها رنگ زیبا و جلای خوب می‌باشد. این سنگ‌ها قابلیت صیقل پذیریه بالایی دارند و تا حد جلای آیینه‌ای صیقل پذیرند.
  مرمر خالص به رنگ سفید می‌باشد که بهترین معدن آن در ایتالیا و ده رستم بم و قروه سنندج می‌باشد. به طور کلی بهترین معادن مرمر دنیا در ایران و ایتالیا وجود دارد که از نظر تنوع رنگی ایران سرآمد می‌باشد.
  سنگ‌های مرمر اغلب در نمای داخلی، دکوراسیون، پله ها، ستون و کف به کار می‌روند و همچنین در تزئین ساختمان‌های بزرگ و مجسمه‌ها، مواد اولیه منحصر به فردی هستند
 • سنگ آنتیک

  امروزه با توجه به استقبال روز افزون از سنگ‌های آنتیک در مقوله نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، علی‌رغم تنوع محصولات در عرصه دکوراسیون ساختمانی، سنگ آنتیک توانسته جایگاه ویژه‌ای را در دکوراسیون به خود اختصاص دهد.
  سنگ آنتيک از قرار دادن قطعات شكسته سنگ و خرده سنگ كنار هم (ضايعات و باطله‌های سنگ‌های تراورتن) و چسباندن آن‌ها با ملات‌هایی كه پايه زرينی دارد توليد می‌شوند و به عبارتی از مجموع و تركيب باطله‌ها و ضايعات سنگ‌های تزئينی تراورتن با مواد افزاينده مختصر ديگر بدست می‌آيند.
  استفاده از سنگ‌های دکوراتیو و ترکیب آن با دیگر محصولات مانند شیشه، فلز، چرم و غیره تحسین هر نوع سلیقه‌ای را برانگیخته است و توانسته ایده‌ها و طرح‌های معماران و طراحان را عملی کند و حس نوینی از زیبایی بصری را با تلفیق هنر و صنعت به ارمغان آورد.
  از ویژگی‌های سنگ آنتیک می‌توان به مقاومت آن در برابر گرما، یخ زدگی و سایش، تنوع رنگ، عمر مفید و طولانی، وزن کم و جذب انرژی اشاره کرد. بطور کلی این سنگ بدلیل تنوع زیاد .برای طراحان به منظور پیاده سازی ایده خود بسیار مناسب است
 • 1
 • 2
 • 3

Offline Page

How to Take Your Joomla! Website Temporarily Offline

There may be occasions when you will make your Joomla! website completely unavailable to visitors for a short time. There is a simple switch in the Administrator back-end that enables you to take your website offline very quickly. It can be returned to service at a later time just as easily.

image

To make your Joomla! website unavailable to visitors, replacing it with a simple message, do this:

 1. Log in to the Administrator back-end.
 2. Click on the Global Configuration button in the main Control Panel or click the Site → Global Configuration menu item in Joomla 2.5 or System → Global Configuration in Joomla 3.x.
 3. There are so many configuration options that they need to be divided into separate groups or tabs. The Site tab, it should be the default first view displayed, if not click on the tab.
 4. Find where it says Site Offline and change the radio button from No to Yes in Joomla 2.5 or click the Yes button in Joomla 3.x.
 5. Optional: Change the Offline Message to give your visitors some explanation about why your website is unavailable.
 6. Click the Save toolbar button to implement the new settings:
  • The Save toolbar button will save your changes and but leave you in Global Configuration.
  • The Save and Close button will save your changes and return you to the Administrator Control Panel.
 7. You should see a message confirming the settings have been changed.

Iridescent comes with it's own customized Site Offline page which is displayed when the site is set to Offline Mode within the Joomla! Administration. This page, /templates/rt_iridescent/offline.php can be easily customised with your own layout, logo and colours, so it represents a message which relates to your project.